Hakkımızda

Devre Marketim, devremarketim elektrik-elektronik 2013 yılından itibaren elektronik komponent sektöründe müşterilerine geniş ürün yelpazesi ile perakende ve toptan satış olarak hizmet sunmayı amaçlayarak sektöre girmiştir.

www.devremarketim.com sitemiz firmamız çatısı altında online satış olarak siz değerli müşterilerimize 2013’den itibaren hizmet sunmaya başlamıştır.online elektronik komponent satışı olarak ,sektörünün öncüleriyle birlikte olan sitemiz geniş ürün yelpazesi ile a’dan z’ye bir çok komponenti en uygun fiyat avantajı ile hızlı, güvenilir bir biçimde siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmaktadır.

2013 yılında online alışveriş pazarına artı değer katmak ve internet kullanıcılarının her sektördeki ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık.

Hayallerimiz hedeflerimizden de büyüktü. Online alışveriş fikrini bir adım öteye taşımalı, hizmet anlayışımızla fark yaratmalıydık. Ülkemizdeki elektronik ihtiyacının hakkında hiçbir bilgi verilmeyen kalitesiz ürünlerle karşılanmaya çalışılması büyük sıkıntılara sebep olmaktadır. Elektronik malzeme satıcıları, sattıkları ürünlerle ilgili yeterli bilgiyi müşterilerine sunamamakta, ürünler ile ilgili hiçbir bilgiye ve datasheet’e internetten ulaşılamamakta ve müşteriler pazardan sebze meyve seçer gibi malzeme almaya çalışmaktaydılar. Bu bilgisizlik ve belirsizlikten rahatsız olduğumuz için müşterilerimize satın aldıkları/alacakları ürünler ile ilgili katalog ve verileri ürün sayfasında sunarak, müşterilerimizin aldıkları ürünlerin hangi özelliklere sahip olduğunu görerek ve inceleyerek satın almalarını, internette aldıkları ürünün özelliklerini aramamasını sağlamayı hedeflemekteyiz. Dünya’nın dört bir yanından 1 000 000’dan fazla ürünü müşterilerimize sunmayı, 24 saat içerisinde müşterilerimizin talep ve siparişlerini karşılamayı, müşterilerimize sorunsuz ve eksizsiz teslimat yapmayı amaçlamaktayız.

Bu hayali gerçeğe dönüştürmek için hiç durmadan yol aldık ve almaya devam ediyoruz. 1 000 000’dan fazla ürün çeşidiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten dolayı gurur duyuyoruz.

Bizi tercih eden herkese teşekkür ederiz.

shadow

Farnell – Yıldırım Elektronik’in İstanbul Bayisiyiz.

Farnell Siparişleriniz İçin [email protected]’a Mail Atabilirsiniz.

You have Successfully Subscribed!